Program Kullanımı

  • Program Chrome ve  Internet Explorer 7.0 ve üstü tarayıcılarda kullanılmalıdır.

-Sistemde oluşan hataları, hataların daha hızlı ve sistematik olarak çözülebilmesi için hata@lemmayazilim.com.tr adresine mail yoluyla bildirmeniz önemle rica olunur.
 

ATILIM OTOMOTİV A.Ş
KURULUŞ: 2003
GENEL MÜDÜRLÜK: Çekmeköy / İstanbul

“YOLCULUK KEYFİNİN KESİLMEDİĞİ BİR DÜNYA YARATMAK” Düşünü gerçeğe dönüştürmeyi kendisi için vizyon olarak ortaya koymuş olan Atılım Otomotiv A.Ş. bu yolculuğuna İstanbul'da 2003 yılında 2.500 m2 alanda Ar-Ge çalışması ile başlamıştır. Edindiği deneyim ve yaptığı gözlemlerin ışığında, Türkiye'de her marka araç için “ihtiyaç olduğu andan yolcuğun tekrar devamına kadar” olan süreçte aracın onarımı ve diğer tüm ihtiyaçların merkezi olarak verilebilmesini sağlayan bir alt yapı ve organizasyon gerçekleştirmiştir. Sahip olduğu birikim, teknik alt yapı ve Network ile Filo Şirketleri, Sigorta Şirketleri ve bünyesinde araç bulunduran her türlü kurum için araçlarının hasar, bakım, arıza sorunlarının merkezi olarak tek bir kurum ile muhatap olarak çözülmesini sağlamaktadır. Bu amaç ile verilmekte olan hizmetler;
    · Hasar ve Maliyet Yönetim Desteği
    · Filo Operasyon Yönetim Desteği
    · Bakım-Arıza Yönetimi
    · Mini Onarım Hizmetleri
    · Boyasız Göçük Düzeltme Hizmetleri
    · Lastik Yönetim ve Saklama Hizmetleri
Grup bünyesinde bulunan ve GOSB Teknopark'ta faaliyet gösteren yazılım şirketi LEMMA YAZILIM ve yedek parça tedariği konusunda Türkiye'de ilk ve en deneyimli kurum olan HLD OTOMOTİV ile birlikte otomobile ait her türlü bilgi ve imkanı bir arada bulundurmaktadır.